Ktoré futbalové zápasy majú najvyššie skóre v histórii?

Dátum Aktualizácie: 17 Smieť 2024
Anonim
Ktoré futbalové zápasy majú najvyššie skóre v histórii? - Zdravie

Obsah

Veľké čísla osvetľovali výsledkové tabuľky v histórii športu. Od krivých výbuchov po strely s vysokým skóre je zrejmé, že nie všetky hry môžu byť na obrannom bojisku. Tu je niekoľko príkladov najvyšších skóre v histórii futbalového ihriska, od profesionálov až po stredné školy.

NFL: nie tak dobrá obranná bitka

27. novembra 1966 strelili Washington Redskins a New York Giants 113 bodov za zápas, ktorý skončil víťazstvom Washingtonu 72: 41. Tímy sa dohodli na 16 pristátiach, z ktorých deväť prišlo spoza čiary. 30 metrov. Jediný gól na ihrisku padol v posledných sekundách zápasu, keď Charlie Gogolak, ktorý týždeň predtým vynechal dve strely a predtým v zápase mal zablokovaný bod navyše, zavŕšil 31-bodový zisk Washingtonu gólom chip vystrelil na 23 yardov. Po zápase tréner víťazného tímu zažartoval: bola to veľká obranná bitka.

NCAA: Niektoré zastarané vysokoškolské bitky

10. novembra 2007 získala Americká námorná akadémia a Univerzita v severnom Texase 136 bodov, vo víťazstve námorníctva o 74 až 62. O mesiac skôr bodovali aj Boise State University a Nevadská univerzita v Rene. 136 bodov, ale trvalo 4 predĺženia, aby Broncos spečatili víťazstvo 69: 67.

Dva týždne pred touto hrou dosiahli Weber State University a Portland State University rekord všetkých čias, keď Weber State zvíťazil 73: 68.

V rovnaký deň zápasu medzi námorníctvom a severným Texasom zvíťazila Hartwick University na Utica University 72: 70 v štyroch predĺženiach, aby vytvorila rekord pre všetky divízie NCAA s najvyšším počtom získaných bodov v jednej hre.

Rekord Divízie II patrí do zápasu medzi North Park University a North Central University. North Park v zápase v roku 1968 rozdrvil North Central o skóre 104 na 32.

Vysokoškolský futbal: neoficiálny záznam

Liga NCAA nemala žiadne oficiálne záznamy až do roku 1937. V opačnom prípade by bola spoločnosť Georgia Tech demontujúca Cumberland University považovaná za najväčšiu dieru v histórii vysokoškolského futbalu. Georgia Tech nastrieľala 63 bodov v každej z prvých dvoch polčasov a dosiahla koniec 222 ku 0. Prekvapivo žiadny z tímov nezaznamenal prvé zníženie v zápase, pretože Georgia Tech skórovala v jednom z prvých troch ťahov každého ťahu a Cumberland celkovo stratil 28 yardov.

Stredná škola: mocná Haven High

Celkom 222 bodov získaných spoločnosťou Georgia Tech nevyzerá nijako podobne ako to, čo urobila stredná škola Haven v roku 1927. Kansaská elektráreň získala 256 bodov na strednej škole, ktorá bola jeho súperkou v štáte Sylvia. Elvin McCoy nastrieľal 13 z 38 touchdownov tímu a pripísal si ďalších 12 bodov, čo predstavuje 90 bodov. Aby som bol úprimný so Sylviou, Haven v tom roku porazil svojich ďalších sedem súperov 323: 0 a ich najtesnejší rozdiel v víťazstve bol 27 bodov.

Škola pirit je každoročná udaloť trvajúca týždeň, ktorá a koná v rôznych školách, cieľom tejto akcie je vytvoriť jednotu, nadšenie a kreativitu medzi študentmi. Je b...

"pongebob quarepant Movie" pre Playtation 2 je hra, ktorá vyžaduje, aby hráč používať melóny v rozkazu na dokončenie rôznych úloh. Vyzdvihnutie vodových me...